Norbert Biedrzycki, ABC Data: Ocenění Nejlepší distributor v CEE nám pomůže rozvíjet činnost v Německu a Rumunsku

Prezident skupiny ABC Data se vyjadřuje k regionálnímu ocenění, které bylo společnosti uděleno na Distree EMEA.

Norbert Biedrzycki, ABC Data: Ocenění Nejlepší distributor v CEE nám pomůže rozvíjet činnost v Německu a RumunskuSpolečnost ABC Data získala již popáté za posledních šest let ocenění „Nejlepší distributor” ve střední a východní Evropě na konferenci Distre EMEA, která se konala v Monaku.

Cena je udělována na základě hlasů IT výrobců v dotazníku, který posuzuje distributory na základě řady kritérií, včetně prodejních výsledků nebo distribucí a logistických kanálů.

Skutečnost, že ABC Data získala toto prestižní ocenění již popáté v uplynulých šesti letech, je důkazem naší silné a stabilní pozice v regionu, stejně jako našich vynikajících vztahů s dodavateli.

Jsem přesvědčen, že nám toto ocenění pomůže i nadále rozvíjet činnost na jiných trzích, zejména v Německu a Rumunsku, kde jsme otevřeli naše místní dceřiné společnosti teprve nedávno, a na které obzvláště spoléháme,“uvedl v oznámení Norbert Biedrzycki, prezident ABC Data, který osobně převzal ocenění na galavečeru v Monaku, minulý čtvrtek.

Toto je skvělá satisfakce pro všechny z nás, ale ze všeho nejvíce toto ocenění představuje zdroj další motivace. Je zde hodně práce, která nás teprve čeká, abychom mohli slavit podobné úspěchy i v příštím roce,“dodal Biedrzycki.

Díky spolupráci ABC Data s redakčním týmem Bloomberg Businessweek Polska a Distree Events byly poprvé v letošním roce výsledky živě přenášeny z místa konání konference (v polském dubbingu zde).

Zdroj: ABC Data
Úvodní foto: Sygnity

Komentáře