Nominace ChannelWorld Awards 2014 na IT distributory a výrobce roku otevřeny

Vydavatelství IDG Czech Republic, a.s. spolu s analytickou společností IDC jako metodickým garantem vyhlašují šestý ročník ankety ChannelWorld Awards 2014.

Nominace ChannelWorld Awards 2014 na IT distributory a výrobce roku otevřenyNominace distributorů a výrobců do kategorií jsou otevřeny do 31. 8. 2014. Hlasování v anketě ChannelWorld Awards 2014 odstartuje v září 2014 a skončí 31. ledna 2015.

Přehled již nominovaných firem v jednotlivých kategoriích naleznete zde.

Nominovat další společnost lze na adrese channelworld@idg.cz.

Účastníkem ankety v kategorii „Distributor roku“ se může stát firma, která podniká v oblasti ICT na území ČR a/nebo SR, nakupuje zboží od výrobců a prodává výhradně dalším IT firmám (prodejcům, poskytovatelům řešení, systémovým integrátorům apod.). Neprodává tedy koncovému zákazníkovi.

Účastníkem ankety v kategorii „Výrobce roku“ se může stát firma, která podniká v oblasti ICT a/nebo CE na území ČR a prodává své zboží prostřednictvím nepřímého prodejního kanálu.

Nominaci distributorů a výrobců do jednotlivých kategorií mohou udělit samotné firmy a čtenáři ChannelWorldu. Další nominace uděluje redakce ChannelWorldu na základě obratu společnosti a jejího významu na českém, respektive slovenském trhu.

Úvodní foto: ChannelWorld

Komentáře