NetDirect posiluje pozici na trhu e-shopových řešení koupí firmy Sunlight systems

Akvizice společnosti, která se podobně jako NetDirect zabývá tvorbou zakázkových i krabicových e-shopů, posílí aktivity NetDirectu na českém trhu. Podle vyjádření jeho ředitele by navíc nemuselo jít o ojedinělou koupi.

NetDirect posiluje pozici na trhu e-shopových řešení koupí firmy Sunlight systemsSpolečnost NetDirect přebírá firmu Sunlight systems a její řešení Sun-shop. Jeden z velkých českých poskytovatelů systémů pro elektronickou komerci tak bude od nynějška ještě větší.

Chceme být prvotřídním partnerem pro provozovatele řešení a v rámci upevňování naší pozice budeme i nadále vyhodnocovat další možnosti akvizic,“ uvedl výkonný ředitel NetDirectu David Vychytil.

NetDirect, který letos oslaví 15. výročí působení na trhu e-komerce, nabízí řešení pro B2C i B2B zákazníky. Svým klientům poskytuje jak přizpůsobitelné řešení Shop Centrik, tak i „krabicové“ e-shopy pod značkou Fast Centrik.

Sunlight systems se podobně jako NetDirect zabývá tvorbou zakázkových i krabicových e-shopů. Obě firmy podle svých vyjádření kladou důraz na servis, což byl podle spolumajitele Sunlightu Jakuba Kluvánka jeden z důvodů, proč jeho firma kývla na nabídku, jejíž výše nebyla oznámena.

Zdroj: NetDirect

Úvodní foto: (c) Jakub Jirsák - Fotolia.com

Komentáře