NetApp začne v rámci své partnerské sítě prodávat řešení Veeam

Nově uzavřené partnerství umožní společnosti Veeam prodávat svá řešení pro dostupnost aplikací a dat skrze globální partnerskou síť NetAppu. Dohoda je vyústěním úspěšné spolupráce obou výrobců.

NetApp začne v rámci své partnerské sítě prodávat řešení VeeamSpolečnost Veeam Software uzavřela další významné partnerství. Poté, co začala prodávat svá řešení prostřednictvím partnerské sítě společnosti Cisco se domluvila na stejném uspořádání i se společností NetApp .

Jinými slovy, NetApp přidává řešení Veeam do svého globálního ceníku a začne je prodávat skrze svých více než 4 000 resellerů. Dohodě předcházela delší spolupráce obou výrobců včetně nabídky integrovaných řešení kombinujících jejich technologie.

Dohoda působí jako typická situace „win-win“ kdy Veeam výrazně rozšířil svůj globální dosah a NetApp zase získal možnost prodávat svá vlastní řešení doplněná o technologie od Veeam v rámci ucelených balíčků.

Partnerství, jako je to uzavřené mezi společnostmi Veeam a NetApp, ukazují, že se výrobci mohou vydat cestou hluboké integrace, aniž by tím měl zákazník omezený výběr a musel dělat kompromisy,“ uvedl Steven Hill, analytik společnosti 451 Research.

Zdroj: IDG News Service
Úvodní foto: © imtmphoto - Fotolia.com

Komentáře