NetApp vyhlásil Arrow distributorem roku 2016 pro region EMEA

Distributor byl podle NetAppu oceněn především za to, že vystihl směr vývoje trhu a obchodních příležitostí. K předání ocenění došlo na partnerské konferenci v Lisabonu.

NetApp vyhlásil Arrow distributorem roku 2016 pro region EMEASpolečnost Arrow Electronics byla oceněna společností NetApp jako distributor roku 2016 pro region EMEA. Ocenění bylo předáno v průběhu výročního partnerského setkání NetApp Partner Executive Forum v Lisabonu.

Arrow prodává řešení NetApp ve 14 evropských zemích a ocenění vnímá jako výraz uznání za své výsledky na trhu, kterým hýbou změny a nové trendy, jako jsou cloud nebo rostoucí využívání flashových technologií v datových centrech.

Chtěli jsme předat ocenění za distribuci pro rok 2016 partnerovi, který porozuměl směru, jakým se vyvíjí trh, jak se vyvíjejí stávající obchodní aktivity a jak mohou být generovány nové obchodní příležitosti,“ uvedl Alfred Manhart, senior director channel & SI EMEA, společnosti NetApp.

Partnerského fóra NetApp Partner Executive Forum se zúčastnilo více než 200 delegátů z 30 zemí, kteří se zde mohli seznámit s novými produkty a partnerskou strategií společnosti NetApp a vyměnit si navzájem novinky a své pohledy na aktuální trendy.

Zdroj: Arrow Electronics

Úvodní foto: Arrow

Komentáře