NetApp restrukturalizuje globální prodejní tým, chce se více zaměřit na channel

V rámci strategických změn se NetApp rozhodl svěřit více pravomocí a dohledu nad channelem regionálním obchodním ředitelům. Na region EMEA bude dohlížet Alex Wallner.

NetApp restrukturalizuje globální prodejní tým, chce se více zaměřit na channelSpolečnost NetApp oznámila, že provádí změny ve svém vedení s cílem vytvořit strategií uvádění řešení na trh více zaměřenou na partnery. NetApp se dle svých slov chce zaměřit na posílení hlubší specializace a poskytování odborných znalostí hybridního cloudu založeného na digitalizaci.

Za přímý i nepřímý prodej bude na pozici CCO zodpovídat ostřílený veterán Rick Scurfield, na související aktivit bude v regionech EMEA, APAC a v Latinské Americe dohlížet neméně zkušený Alex Wallner.

Wallner by podle NetAppu měl pomáhat zákazníkům řešit problémy s daty pomocí hybridních multicloudových řešení včetně architektur datových center a portfolia cloudového softwaru společnosti.

Prezident NetAppu César Cernuda ke změnám uvedl, že společnost zároveň brzy představí personalizovaný model zapojení založený na datech, který by měl současným i budoucím zákazníkům pomoci ještě lépe budovat vztahy s partnery.

Zdroj: IDG News Service

Úvodní foto: © Montri - Fotolia.com

Komentáře