Ness rozšiřuje své expertní služby o řešení Xpertdoc

Xpertdoc nabízí řešení pro generování a automatizaci dokumentů pro firmy působící ve všech odvětvích podnikání, od výroby po finanční sektor.

Ness rozšiřuje své expertní služby o řešení XpertdocČeský systémový integrátor Ness Czech informuje, že uzavřel partnerství se společností Xpertdoc, jež operuje v oblasti řešení pro generování a automatizaci dokumentů.

Řešení Xpertdoc podle společnosti zjednodušují, optimalizují, zrychlují a automatizují vytváření dokumentů, jejich generování, správu, doručování, ukládání nebo elektronické podepisování.

Řešení Xpertdoc pomáhají získávat obchodně využitelná data z různých zdrojů, například ze systémů CRM pro správu personalizované komunikace se zákazníky,“ přibližuje Ondřej Axmann, viceprezident pro finanční sektor ve společnosti Ness Czech.

Xpertdoc má silnou pozici u zákazníků, kteří využívají služby Salesforce a Microsoft Dynamics/Dynamics 365. Zde hraje významnou roli také Ness Czech, když jako konzultační firma pomáhá tato řešení implementovat,“ dodává.

Xpertdoc si zvolil Ness jako vůbec prvního dodavatele v ČR a SR. „Xpertdoc a Ness Czech budou společně zákazníkům pomáhat dosáhnout digitální transformace,“ říká Anthony Mansour, business development partner ve společnosti Xpertdoc.

Zdroj: Ness Czech

Úvodní foto: kentoh @fotolia.com

Komentáře