Nejlepšími českými partnery HP za rok 2016 byly vyhlášeny Alza.cz a C System CZ

Společnosti si odnesly ocenění z nejvyšší obrat v oblasti retailu, resp. komerce. Dílčí ocenění obdržely firmy HP Tronic, FS Codes, Office Depot, eD system Czech.

Nejlepšími českými partnery HP za rok 2016 byly vyhlášeny Alza.cz a C System CZPo slovenských partnerech společnosti HP se dočkali i ti čeští. Během slavnostního večera, který se konal 15. 12 2016 v prostorech Pražského hradu, ocenilo HP nejlepší tuzemské partnery roku 2016.

Certifikáty s oceněním předávala, stejně jako na slovenském setkání, Erika Lindauerová, generální ředitelka společnosti pro český a slovenský trh, společně s channel managerem společnosti Pavlem Machovským.

Ocenění pro nejlepšího retailového partnera si odnesl největší český e-shop Alza.cz a za nejlepšího partnera v podnikovém segmentu byla vyhlášena společnost C System CZ.

„Skokany roku“ ve smyslu nejvyššího meziročního nárůstu obratu za prodej hardwaru od HP si odnesly společnosti HP Tronic v retailovém segmentu a FS Codes v podnikové sféře.

Cenu pro nejlepšího prodejce spotřebního materiálu si odnesla společnost Office Depot a nejlepším distributorem byl vyhlášen eD system Czech.

Zdroj: HP

Úvodní foto: HP

Komentáře