Nej.cz se má během roku 2018 stát třetím největším internetovým poskytovatelem v ČR

Investiční skupina Kaprain oznámila plán na konsolidaci několika nedávno převzatých poskytovatelů internetového připojení pod značku Nej.cz, která se tímto způsobem stane předním hráčem na českém trhu.

Nej.cz se má během roku 2018 stát třetím největším internetovým poskytovatelem v ČRSpolečnost Kaprain Industrial Holding oznámila, že v návaznosti na nedávné akvizice společností Nej.cz, RIO Media a několika dalších poskytovatelů internetu a kabelové televize zahájila konsolidaci těchto společností pod jednotnou značku Nej.cz.

V průběhu roku 2018 má tímto způsobem vzniknout třetí největší hráč na českém trhu. Součástí dalších záměrů investiční skupiny Kaprain bude nejen postupné sjednocení a zkvalitnění poskytovaných služeb, ale i rozvíjení další akviziční činnosti.

Konsolidací společností poskytujících služby elektronických komunikací vytváří skupina Kaprain třetí největší společnost na trhu, která bude pod značkou Nej.cz poskytovat služby více než dvěma stům tisícům lidí ve více než osmdesáti lokalitách,“ uvedl Jaroslav Hanyk, generální ředitel Nej.cz.

Skupina Kaprain spustila plány na rozšíření svého portfolia o elektronické komunikace a poskytování služeb v této oblasti již v roce 2016. Hlavní aktivity holdingu jsou zaměřeny na oblasti průmyslu, nemovitostí a financí, od přímých akvizic až po nezávislé poradenství.

Zdroj: Kaprain Industrial Holding

Úvodní foto: © Silvano Rebai - Fotolia.com

Komentáře