Nay a Elektro World vstupují do retailové aliance Expert International

Největší slovenský řetězec se stal součástí mezinárodní skupiny sdružující prodejce elektroniky a příbuzného zboží. Od svého členství si slibuje především získání přístupu ke zkušenostem kolegů ze zahraničních trhů.

Nay a Elektro World vstupují do retailové aliance Expert InternationalSpolečnost Nay oznámila, že vstoupila do mezinárodní aliance Expert International, která sdružuje sítě prodejců elektroniky napříč Evropou. Do aliance vstupuje také český řetězec Elektro World, který je součástí skupiny Nay.

Skupiny Expert International byla založena v roce 1967, její centrála sídlí ve Švýcarsku a v současné době sdružuje maloobchodní sítě s více než 3 500 prodejnami ve dvaceti zemích Evropy a Afriky.

Konkrétně má zástupce Belgii, České republice, Dánsku, Estonsku, Finsku, Francii, Irsku, Itálii, Jihoafrické republice, Maďarsku, Německu, Nizozemsku, Norsku, Polsku, Portugalsku, Rakousku, Řecku, Slovensku, Španělsku a Švýcarsku

Očakávame, že členstvo v expert International nám prinesie prístup ku skúsenostiam a nástrojom zo zahraničných trhov, ktoré môžeme aplikovať v našich sieťach. Veríme, že táto spolupráca prinesie ďalšie zlepšenie vysokej kvality zákazníckych služieb,“ uvedl generální ředitel Nay Martin Ohradzanský.

Zdroj: Nay

Úvodní foto: © imtmphoto - Fotolia.com

Komentáře