Naveed Gill je novým provozním ředitelem ve společnosti Mailkit

Naveed Gill se z pozice COO zaměří na upevnění pozice Mailkitu na celosvětovém trhu. Dříve působil ve společnostech Tiscali či Xerox a je zakladatelem a prezidentem České pólo asociace.

Naveed Gill je novým provozním ředitelem ve společnosti MailkitSpolečnost Mailkit, která se věnuje provozování stejnojmenného nástroje pro rozesílání a správu e-mailingových kampaní, oznámila jmenování nového COO. Stal se jím Naveed Gill, jehož úkolem bude pomoci Mailkitu upevnit pozici na globálním trhu.

Gill působil mezi lety 2000 až 2007 jako generální ředitel českého Tiscali, předtím pracoval jako country sales manager v tuzemské pobočce Xeroxu. V posledních letech se věnoval podpoře póla v ČR a založil první český pólo klub.

Mám radost, že mě Mailkit oslovil. Postarat se o to, aby měla firma za hranicemi Evropy lepší postavení, je pro mě výzva a jasná motivace. Mailkit má profesionální tým a prvotřídní produkt, takže jsem přesvědčený, že se mi podaří pozici Mailkitu na globálním trhu upevnit,” uvedl Gill.

Naveed má obrovské zkušenosti v oblasti managementu a nám je proto ctí, že naši nabídku přijal. Zároveň jsem věděl, že pokud chci, aby s námi spolupracoval, musím před něj postavit opravdovou výzvu,” dodal Jakub Olexa, ředitel společnosti Mailkit.

Zdroj: Mailkit

Úvodní foto: Mailkit

Komentáře