Nastala doba cloudová? To se dozvíte na IT Infrastructure & Security Conference 2016

Plnoletý 18. ročník konference IT Infrastructure & Security Conference společnosti DNS se tentokrát na infrastrukturu bezpečnost podívá optikou cloudového prostředí a jeho dopadů na fungování firem.

Nastala doba cloudová? To se dozvíte na IT Infrastructure & Security Conference 2016Již 13. září 2016 se tradičně v prostorách pražského konferenčního centry City uskuteční další ročník konferece IT Infrastructure & Security Conference. Hlavní téma je letos s otazníkem: Doba cloudová?

Nezapomeňte se registrovat, a zajistit si tak účast zdarma a možnost navázat nové obchodní kontakty.

Akce je určená pro koncové zákazníky i prodejce ICT řešení a další obchodní partnery společnosti DNS.

Program konference je vždy sestavován s ohledem na nové trendy a technologie v oblasti zabezpečení podnikových sítí, ochrany před útoky či ztrátou dat.

Technologičtí partneři DNS, přední světoví dodavatelé bezpečnostních technologií, připravují nejen přednášky o současných hrozbách a způsobech, jak jim úspěšně čelit, ale rovněž i praktické ukázky produktů z oblasti bezpečnosti.

Nedílnou součástí konferenčního dne je i večerní after-party s lákavým programem a bohatým pohoštěním.

Platinovým partnerem je letos společnost Fortinet, zlatými partnery jsou Huawei, Forcepoint, Fujitsu a Commvault. Silver partnery jsou Dell, Thales, Microsoft a IBM a mezi další partnery patří Corpus Solutions, Anect, Huatech, G2 Server a DataSpring.

ChannelWorld si jako mediální partner připravil úvodní přednášku, ve které se dozvíte, jestli skutečně nastává doba cloudová, v čem se liší od doby ledové a co všechno jste se letos mohli dozvědět o cloudu v médiích IDG a možná jste to nestihli. 

Zdroj: DNS, ChannelWorld
Komentáře