NAKIT má „nového“ ředitele

Začátkem července se ředitelem Národní agentury pro komunikační a informační technologie (NAKIT) stal Alan Ilczyszyn, který byl od podzimu loňského roku pověřen vedením podniku.

NAKIT má „nového“ řediteleAlan Ilczyszyn se v roli poradce podílel na založení NAKIT a byl jeho prvním ředitelem před sloučením s Odštěpným závodem ICT služby České pošty v červenci loňského roku.  Poté vykonával funkci výkonného ředitele pro divizi Komunikačních technologií a od listopadu 2016 byl pověřen řízením celého podniku.

Dříve působil na Ministerstvu vnitra jako poradce pro oblast telekomunikací a 15 let pracoval na manažerských pozicích pro různé ICT společnosti. Pět let v Alcatel-Lucent (Nokia), dva roky v Siemens IT Solutions (Atos). Svou profesní kariéru začal u Českého Telecomu/O2 Czech Republic, kde působil v letech 2000-2009.

NAKIT na letošní rok plánuje tržby kolem 1,4 miliardy korun a zisk v jednotkách milionů korun. S připravovanými projekty předpokládá podnik nárůst tržeb do tří let na zhruba tři miliardy.

Zdroj: NAKIT

Úvodní foto: NAKIT

Komentáře