Nabídka serverů se u Asbis CZ rozšířila o čtyři značky

Serverové portfolio společnosti Asbis CZ, která je také jako jediný distributor v ČR a SR držitelem certifikátu Intel Server Specialist, nabídne nové značky komponent, storagí, serverových skříní i serverů.

Nabídka serverů se u Asbis CZ rozšířila o čtyři značkyNově nyní Asbis CZ nabízí čtyři značky, které mají podpořit jeho serverové portfolio, konkrétně jde o Mellanox, Asustor, Chenbro a Hewlett Packard Enterprise (HPE).

„Produktová portfolia těchto značek se strategicky doplňují, a tak pomáhají vytvořit kvalitní základnu pro uspokojení potřeb všech serverových zákazníků,“ uvedl distributor v oznámení.

Mellanox nabízí zejména síťové doplňky k serverům, jako jsou karty, switche a kabely, Asustor pak disková pole pro využití v domácnostech i ve firmách, Chenbro serverové skříně a oddělením vzniklá společnost HPE dodává kompletní serverová řešení.

Na svých webových stránkách nabízí Asbis CZ mimo jiné konfigurátor serverů, který zákazníkům umožní navrhnout řešení podle potřeb. Distributor nabízí také možnost server sestavit, nechat vyzkoušet svými odborníky a následně zdarma dopravit.

Pro své zákazníky pak pravidelně pořádá technická školení a semináře zaměřená právě na servery.

Zdroj: Asbis CZ

Úvodní foto: Intel

Komentáře