Na český trh vstupuje značka mobilního příslušenství Zagg

Výrobce nabízí ochranné fólie, pouzdra, napájecí řešení a další příslušenství pro chytré telefony a tablety. Značka proslula například svými fóliemi InvisibleShield a inovativními klávesnicemi a stojánky pro tablety.

Na český trh vstupuje značka mobilního příslušenství ZaggNa český trh vstupuje společnost Zagg, americký výrobce řešení na ochranu displejů, ochranných pouzder, napájecích řešení a dalšího příslušenství pro chytré telefony a tablety. Své produkty firma prodává pod značkami Mophie a iFrogz, přičemž klíčovými produkty, se kterým Zagg začínal, jsou ochranné fólie InvisibleShield.

Zagg se však neorientuje pouze na ochranu mobilních zařízení, ale také na rozšíření možností jejich používání. V roce 2010 uvedla klávesnici pro tablety, kterou je možné se zařízeními spárovat přes Bluetooth, následně uvedla stojánek pro tablety a klávesnice doplněný o speciální funkční tlačítka.

Zagg začínal jako garážová firma v roce 2005. Její zakladatel dostal jako dárek hodinky a hledal způsob, jak je ochránit před poškozením a poškrábáním. Odtud vedla cesta k odolným fóliím a následně ke globálnímu rozšíření celé řady produktů.

Distributory Zaggu pro český trh jsou společnosti Creed a Apcom.

Zdroj: Zagg, ChannelWorld

Úvodní foto: Zagg

Komentáře