Na český trh vstupuje výrobce Archos, chce zaujmout levnými telefony s podporou LTE

Archos nabízí zejména dostupné telefony v cenové hladině okolo 3 000 korun, v portfoliu však má i modely pro náročnější uživatele. Exkluzivním distributorem značky je Asbis CZ.

Na český trh vstupuje výrobce Archos, chce zaujmout levnými telefony s podporou LTEDo konkurenčního souboje v oblasti mobilních zařízení na českém trhu oficiálně vstupuje nový výrobce. Je jím francouzská společnost Archos, která chce oslovit zákazníky zejména nabídkou chytrých telefonů s Androidem v cenové hladině okolo 3 000 Kč.

První modely, jimiž se u nás Archos uvádí, představují mainstreamovou nabídku s 5“ displejem schopnou uspokojit nenáročného zákazníka, který hledá cenově dostupný telefon pro prohlížení webu a sociálních sítí, psaní zpráv a volání.

Model Archos Diamond 2 (na fotografii) však ukazuje, že se výrobce Archos nebojí oslovit ani náročnější uživatele. Pokročilým specifikacím, jako je Android 6, Full HD displej či 4GB RAM, odpovídá i koncová cena lehce pod 8 000 Kč.

Výrobce již spustil i českou verzi svého oficiálního webu (najdete ji na adrese www.archos.com/cz), byť zatím není lokalizováno vše. Exkluzivní distribuci na značku Archos Asbis CZ.

Zdroj: Asbis CZ

Úvodní foto: Archos

Komentáře