Na český trh vstupuje platforma pro e-commerce brazilské firmy VTEX

Cloudová SaaS platforma VTEX nabízí širokou škálu volně propojitelných služeb. Velkou výhodou oproti jiným globálním platformám je podle provozovatele česká lokalizace.

Na český trh vstupuje platforma pro e-commerce brazilské firmy VTEXBrazilská technologická společnost VTEX oznámila, že v rámci globální expanze vstupuje na český trh. Jako strategického partnera pro expanzi do České republiky a na Slovensko si zvolila digitální agenturu In creative.

SaaS platforma pro e-commerce dle VTEXu umožňuje společnostem nabízet komplexní zážitek z obchodování ve všech prodejních kanálech, jak digitálních, tak fyzických. Zvyšuje zapojení zákazníka, a tím i konverzní poměry.

Naším cílem je usnadnit proces digitalizace commerce zapojením řešení SaaS e-commerce, které umožní společnostem držet krok s vývojem na trhu a nabídne prvotřídní uživatelský prožitek,“ uvádí Cristi Movilă, growth leader společnosti VTEX pro střední a východní Evropu.

Možnost přizpůsobení i česká lokalizace

Cloudová SaaS platforma VTEX dle provozovatele nabízí širokou škálu volně propojitelných služeb i českou lokalizaci. Firma rovněž disponuje stovkami programátorů po celém světě, kteří mohou software rozšířit o různé lokální funkcionality.

Mezi další možnosti platformy VTEX patří například možnost vybudování marketplace, integrovaný Order Management System (OMS), personalizace e-shopu, využívání jednokrokového nákupního košíku či automatická aktualizace systému.

Platforma rovněž umožňuje takzvané kolaborativní obchodování, což znamená, že uživatelé mohou spolupracovat s obchodními partnery, společníky, zákazníky, dodavateli, a dokonce i konkurenty.

Mezi doplňkové služby patří například funkce podpořené umělou inteligencí, konkrétně třeba vyhledávání a také personalizované doporučení na stránce,“ doplňuje Michal Baturko Olbert z digitální agentury In creative.

Zdroj: VTEX
Úvodní foto: © Sentavio - Fotolia.com

Komentáře