Na český trh vstupuje iPay International s platebním řešením myPOS

Novinka má ambici osvobodit malé a střední obchodníky od poplatků za přijímání platebních karet. Výrobce v současnosti hledá partnery pro vytvoření distribuční sítě v České republice.

Na český trh vstupuje iPay International s platebním řešením myPOSNa český trh vstoupila společnost iPay International, poskytovatel platebních řešení myPOS. Ta mají umožnit malým a středním obchodníkům přijímat platby kartou bez měsíčních nebo jiných pevných poplatků, ba dokonce i bez banky nebo bankovního účtu.

Toto řešení společnost propaguje jako nástroj pro menší obchodníky, kterým se z důvodu nejrůznějších poplatků nevyplatilo pořizovat si terminál na platební karty. Balíček myPOS obsahuje POS zařízení, bezplatný účet pro obchodníka a bezplatnou platební kartu MasterCard.

Tato novinka umožní obchodníkům přijímat platební karty jak v obchodě, tak na trzích či obchodních cestách. Přijímat mohou různé měny měny a platby nejrozšířenějšími kreditními a debetními kartami MasterCard, Visa, Maestro, Visa Electron, VPay nebo JCB.

On-line nástroje pro obchodníky a mobilní aplikace podle výrobce poskytují přístup k detailům transakcí, účtu/historii karty a funkcím plateb pro převody peněz na téměř libovolný bankovní účet na světě. Obchodníci mohou pomocí Business MasterCard okamžitě vybrat hotovost z jakéhokoliv bankomatu přijímající MasterCard nebo s ní platit

Hledají se partneři

Společnost iPay International v současnosti hledá partnery, kteří by rozšířili distribuci řešení myPOS v České republice. Společnost u nás chce uplatnit obchodní model sdílených výnosů a prodávat myPOS produkty výhradně nepřímo.

Více o řešení myPOS najdete na webu výrobce. Zájemci o partnerství s iPay International mohou společnost kontaktovat na adrese partners@mypos.eu.

Zdroj: iPay International
Úvodní foto: iPay International

Komentáře