Na český trh přichází TP-Link M5360, cestovní 3G modem, Wi-Fi hotspot a záložní baterie v jednom

Společnost TP-Link, celosvětový dodavatel síťových produktů pro domácnosti a malé firmy, uvádí na český trh multifunkční zařízení TP-Link M5360. To zastane funkci modemu pro mobilní sítě 3G, přístupového bodu Wi-Fi, přenosného napájecího zdroje a také přenosného úložiště dat.

Na český trh přichází TP-Link M5360, cestovní 3G modem, Wi-Fi hotspot a záložní baterie v jednom
Zařízení TP-Link M5360 nabízí čtyři funkce v kompaktním provedení. Do modemu stačí pouze vložit SIM kartu s předplaceným datovým tarifem a aktivovat Wi-Fi, díky čemuž uživatel získá bezdrátový přístupový bod až pro deset uživatelů najednou, kteří mezi sebou mohou sdílet 3G  připojení k internetu.

Vestavěná baterie o kapacitě 5200 mAh vystačí podle výrobce při běžné zátěži (jeden uživatel nepřetržitě připojený k internetu s používáním e-mailu, poslechem online hudby apod.) až na 26 hodin provozu, při vysoké zátěži (nepřetržité stahování souborů, streamování videa) se bude tento ukazatel pohybovat kolem 17 hodin.

Baterii lze dobíjet kabelem s micro USB konektorem z počítače nebo síťového adaptéru. Zařízení zároveň slouží i jako cestovní napájecí zdroj – kapacita baterie dostačuje pro dobíjení mobilních telefonů a tabletů za provozu.

Modem TP-Link M5360 je vybaven OLED displejem, který poskytuje informace o provozu zařízení - stav Wi-Fi sítě, údaje o přenesených datech, aktuální počet uživatelů, typ mobilního připojení, sílu signálu či stav baterie.

Záložní úložiště dat

Zabudovaný slot na paměťové karty typu micro SD (s kapacitou až 32 GB) umožňuje zařízení využít také jako přenosné úložiště dat. Stačí jej připojit USB kabelem k PC, kde se objeví jako externí paměťové zařízení, na něž můžete zálohovat například fotografie či jiné důležité soubory.
Úvodní foto: TP-Link

Komentáře