Na český trh oficiálně vstupuje značka chytrých telefonů Vivo

Výrobce v České republice aktuálně nabízí tři modely chytrých telefonů – Y70, Y20s a Y11s, a to prostřednictvím sedmi partnerů. Do budoucna chce počet partnerských prodejců navýšit.

Na český trh oficiálně vstupuje značka chytrých telefonů VivoSpolečnost Vivo na online tiskové konferenci konané 18. 2. 2021 oznámila oficiální vstup na český trh, přehled klíčových partnerů i první prodejní modely řady Y70, Y20s a Y11s.

Do Česka vstupujeme v době, která je velice náročná jak pro každého z nás, tak pro podnikání. Naše plány pro Česko a náš závazek rozšířit naše působení po celé Evropě však zůstaly nezměněny,“ uvedl Denny Deng, viceprezident a prezident pro evropský trh společnosti Vivo.

Společnost vivo byla založena v roce 1995. Původně působila na trhu telekomunikace a spotřební elektroniky se zaměřením na pevné a bezdrátové telefony. Značkou chytrých telefonů s globální působností se stala až v roce 2011.

Vivo na českém trhu oficiálně představilo své první chytré telefony řady Y, jež jsou vybaveny procesory Qualcomm Snapdragon a umožňují spuštění minimalistické verze Androidu 11.

V Česku jsou aktuálně v prodeji tři modely chytrých telefonů značky Vivo, které lze zakoupit prostřednictvím sedmi partnerů: Alza.cz, CZC.cz, Mall.cz, Datart, Electroworld, Mobil Pohotovost a Space. V blízké budoucnosti společnost plánuje navýšit počet partnerských prodejců.

Zdroj: Vivo

Úvodní foto: Vivo

Komentáře