Na český a slovenský trh vstupuje výrobce zálohovacích řešení Xopero a chce resellery

Výrobce zálohovacích řešení bude na českém a slovenském trhu zastoupen společností BK Commercium, která se bude starat o budování značky a podporu distributorů, resellerů a zákazníků. Xopero v současnosti pracuje na rozšiřování místní partnerské sítě. Společnost AT Computers byla vybrána jako Výhradním lokální distributor.

Na český a slovenský trh vstupuje výrobce zálohovacích řešení Xopero a chce resellerySpolečnost Xopero, evropský výrobce zálohovacích řešení, oznamuje vstup na český a slovenský trh. Výhradní zastoupení Xopera v bývalém Československu a pobaltských republikách získala společnost BK Commercium.

Úkolem lokálního zastoupení bude budovat značku na nových trzích, poskytovat technickou a obchodní podporu partnerům a distributorům a nabízet konzultace a pomoc koncovým uživatelům zálohovacích řešení pro stanice, servery a mobilní zařízení.

V souvislosti s otevřením lokálního zastoupení dochází k rozšiřování partnerské sítě pro území České a Slovenské republiky. Výhradním místním distributorem Xopera se stala společnost AT Computers, kde se o tuto značku postará produktový manažer Jakub Křivánek.

Xopero má zájem o nové partnery z řad resellerů. Pro zájemce o partnerství je připraven jednoduchý partnerský program a plánována jsou i obchodní a technická školení na několika místech v České republice.

Aktualizace 31. 1 - Doplnili jsme informace o lokální distribuci.

Zdroj: Xopero, AT Computers

Úvodní foto: Xopero

Komentáře