Multifunkce Konica Minolta bizhub PRO 958 nabídne výkon produkčního stroje v kompaktních rozměrech

Konica Minolta uvádí na trh nové multifunkční zařízení s rysy kancelářské i produkční technologie.

Multifunkce Konica Minolta bizhub PRO 958 nabídne výkon produkčního stroje v kompaktních rozměrech
Model Konica Minolta bizhub PRO 958 nabízí zejména rychlý černobílý tisk a velmi výkonné barevné skenování velkých objemů dokumentů při zachování relativně kompaktních rozměrů, uvádí výrobce.

Multifunkční zařízení je vhodná pro firemní tisková střediska, profesionální tisková centra, ale například také pro školy či finanční instituce, které s ní mohou nahradit služby externích dodavatelů.

Nový model je nástupcem zařízení PRO 754e, oproti předchůdci dosahuje vyšší rychlosti tisku a až dvojnásobné rychlosti skenování. U něj se zvýšila spolehlivost díky ultrazvukovému senzoru, který kontroluje slepené listy.

Nový bizhub PRO 985 dosahuje rychlosti černobílého tisku až 95 stran/min. a má maximální kapacitu 6 650 listů. Disponuje také bočním zásobníkem až na 150 listů. Ten zároveň umožňuje tisk prodloužených formátů, a to až do délky 1,2 metru.

Nový systém duálního skenování s kapacitou 300 stran umožňuje oboustranné barevné skenování rychlostí až 240 obr./min. Zařízení kromě již standardních funkcionalit disponuje rovněž technologií NFC pro autorizaci uživatelů pomocí mobilních přístrojů.

Uživatelé si mohou zároveň zvolit z řady dokončovacích procesů. Zařízení podporuje funkci velkokapacitního sešívání až 100 listů, vázání brožur, tzv. Z-sklad nebo automatické vkládání dalších tisků ze zásobníku do vytvořených materiálů.

Stroj se ovládá přes dotykový displej, jehož vzhled lze individuálně přizpůsobit danému uživateli. Řídicí panel je také možné umístit na speciální sloupek nad zařízení. 

Zdroj: Konica Minolta
Úvodní foto: Konica Minolta

Komentáře