MTS je novým distributorem Universal Robots pro slovenský trh

MTS bude moci prostřednictvím distribuce a integrace robotů Universal Robots efektivněji reagovat na rostoucí poptávku po chytré robotice na slovenském trhu.

MTS je novým distributorem Universal Robots pro slovenský trhSpolečnost Universal Robots, globální dodavatel kooperativních robotů, oznámila, že podepsala smlouvu o distribuci se společností MTS, slovenským dodavatelem v oblasti průmyslové automatizace.

Technologie Universal Robots má novému partnerovi umožnit efektivně reagovat na rostoucí poptávku po automatizaci výroby a po dodávkách robotů zákazníkům na Slovenském trhu.

MTS působí na slovenském trhu od roku 1996 a dodává výrobní linky a celky pro zákazníky v automobilovém průmyslu a dalších odvětvích. Zároveň je distributorem průmyslových komponentů řady specializovaných značek.

MTS bude dodávat řešení Universal Robots svým obchodním partnerům, systémovým integrátorům, dodavatelům komplexních řešení a samozřejmě také přímo koncovým zákazníkům.

Doplněním portfolia o robotická ramena bude MTS moci podpořit místa ve výrobě, jež vyžadují bezpečnou spolupráci robotů a lidí, a současně využít výhod, které mohou tito roboti přinést zákazníkům všech velikostí a průmyslových odvětví.

Zdroj: Universal Robots

Úvodní foto: MTS

Komentáře