Moore Czech Republic posiluje v oblasti kyberbezpečnosti, kupuje Menzo Security

Menzo Security se stane součástí DoxoLogic, které spadá pod Moore Technology CZ. Pro skupinu Moore Czech Republic znamená tato akvizice další rozšíření nabídky služeb, například o kyberbezpečnostní produkt Security Insight.

Moore Czech Republic posiluje v oblasti kyberbezpečnosti, kupuje Menzo SecuritySpolečnost Moore Technology CZ oznámila, že převezme divizi Menzo Security. Ta se odštěpila od společnosti Menzo a od června 2021 se stane součástí společnosti DoxoLogic, která patří právě pod Moore Technology CZ.

Hlavním cílem Menzo Security je doporučovat svým zákazníkům opatření a řešení pro ochranu jejich dat a informačních systémů a zajistit jim proaktivní a finančně nenáročný monitoring kybernetických útoků.

DoxoLogic dnes dokáže zavádět ty nejpokročilejší technologie, které chrání před internetovými útočníky. Právě kvalita služeb, které Menzo Security poskytovala, byla pro náš vstup do této firmy zásadní,“ uvádí Miloslav Rut, ředitel Moore Technology CZ.

Security Insight se dočká vylepšení

Menzo například vyvinulo službu bezpečnostního produktu Security Insight, díky které jsou podle ředitele DoxoLogic Martina Listopadu útoky ve firmách odhaleny dříve, než napáchají velké škody.

Security Insight prošel od začátku roku velkým vylepšením, které v barvách Moore brzy představíme. Umožní zvýšit bezpečnost i organizacím, které provozují větší počet systémů a chtějí celý systém provozovat na své infrastruktuře,“ upřesňuje Listopad.

Pro skupinu Moore Czech Republic znamená akvizice další naplňování rozvojové strategie společnosti oznámenou v souvislosti s připravovaným vstupem strategického investora do dceřiné společnosti Servodata.

Postupně pokrýváme oblasti, které jsou pro naše zákazníky zásadní. Kybernetická bezpečnost, robotické zpracování dat, digitalizace firemních procesů a využívání umělé inteligence jsou bezesporu oblasti, které budou v dalším období dominovat na poli rozvoje nových technologií,” uzavírá Rut.

Zdroj: Moore Czech Republic
Úvodní foto: © imtmphoto - Fotolia.com

Komentáře