Mitel integruje do svého portfolia produkty Aastry

Společnost chce do budoucna vyvíjet jak tradiční kancelářská zařízení, tak cloudové komunikační aplikace.

Mitel integruje do svého portfolia produkty AastrySpolečnost Mitel integruje své produktové portfolio v souvislosti s nedávnou akvizicí společnosti Aastra. Společnost se podle svého vyjádření zaměřuje na vytvoření globálního portfolia, které bude splňovat požadavky regionálních trhů a poskytovat kvalitní komunikační řešení včetně cloudové nabídky.

Cílem integrační strategie jsou investice do vývoje tradičních kancelářských produktů (v plánu v polovině roku 2015) a portfolia aplikací (s integrací první vlny funkcionalit do konce roku 2014). To má umožnit komunikaci a spolupráci odkudkoliv, s podporou otevřených standardů a průmyslových standardů typu Google a Microsoft.

Společnost Mitel dále plánuje rozvoj funkcionalit kontaktního centra, které staví na vlastních řešeních, kombinujících podnikovou komunikaci s integrovatelnými aplikacemi pro řešení Microsoft Lync.

Všechny produkty klíčové pro český trh jsou v integrovaném portfoliu zahrnuty. Platí to jak pro portfolio komunikačních serverů, tak pro spektrum aplikací a koncových zařízení,“ uvedl v tiskovém prohlášení Frederic Boone, manažer společnosti Aastra pro střední a jihovýchodní Evropu.

Zdroj: Mitel
Komentáře