Miroslava Aleksieva je mluvčí CZ a SR pobočky Microsoftu, Čábelová komunikuje za CEE

Z nové pozice dohlíží na plánování a realizaci všech aktivit souvisejících s komunikací v ČR a SR i na projekty zodpovědného podnikání. Dosavadní mluvčí Lenka Čabelová se přesunula na post manažerky komunikace pro region CEE.

Miroslava Aleksieva je mluvčí CZ a SR pobočky Microsoftu, Čábelová komunikuje za CEESpolečnost Microsoft oznámila, že novou mluvčí a manažerkou komunikace a společenské odpovědnosti pro českou a slovenskou pobočku se od 1. 6. stala Miroslava Aleksieva. Dosavadní mluvčí Lenka Čábelová je manažerkou komunikace pro region CEE.

Aleksieva má na starosti plánování a realizaci všech aktivit spojených s komunikací společnosti směrem k médiím i veřejnosti na českém a slovenském trhu. Součástí její práce bude také řízení komunikace a projektů zodpovědného podnikání.

Úlohou lídrů je aktivně se podílet i na formování budoucnosti, a proto je skvělé, že Microsoft intenzivně pracuje s mladými lidmi,“ uvedla Aleksieva. „Součástí mojí práce bude podílet se na těchto projektech a pomáhat i znevýhodněným komunitám využívat nejmodernějších technologií Microsoftu.“

Do Microsoftu přichází ze společnosti Asseco Central Europe, kde působila na pozici ředitelky pro marketing a komunikaci. Předtím pracovala ve firmách IBM Slovensko a CSC Computer Sciences.

Aleksieva je absolventkou Fakulty managementu Univerzity Komenského v Bratislavě. Je vdaná a má dvě děti, ve volném čase se věnuje hlavně rodině. Jejími dalšími koníčky jsou literatura a spinning.

Lenka Čábelová pracuje v Microsoftu od roku 2013. Po více než pěti letech řízení komunikačních aktivit Microsoftu v České a Slovenské republice se posunula na pozici manažerky komunikace Microsoftu pro střední a východní Evropu.

Její úlohou je úzce spolupracovat s týmy v jednotlivých zemích regionu a pomáhat jim zvyšovat povědomí o společnosti, o jejích úspěšných obchodních i filantropických projektech v klíčových médiích a pro klíčové zájmové skupiny.

Před nástupem do Microsoftu působila Lenka Čábelová 13 let v různých pozicích ve společnosti PwC. Od roku 2008 byla ředitelkou oddělení marketingu a komunikace. 

Zdroj: Microsoft
Úvodní foto: Microsoft

Komentáře