Miroslav Řezníček se postaví do čela Servodat

Jako generální ředitel se bude soustředit na implementaci rozvojové strategie či zahraniční expanzi Servodat v CEE. Řezníček přináší zkušenosti z vedoucích pozic ve společnostech ČD Telematika, Assecco Central Europe nebo Dell Slovensko.

Miroslav Řezníček se postaví do čela ServodatSpolečnost Servodata oznámila, že novým předsedou představenstva a generálním ředitelem se od 1. 6. 2021 stane Miroslav Řezníček. V nové roli se zaměří na implementaci rozvojové strategie orientované především na přípravu velkých IT řešení.

Dále se bude věnovat kybernetické bezpečnosti i specifickým projektům pro průmysl a dopravu. Součástí jeho nové mise bude také zahraniční expanze společnosti Servodata v regionu střední a východní Evropy.

Řezníček má dlouholeté zkušenosti v oblasti vrcholového řízení informačních a komunikačních technologií, vedení obchodních týmů a řízení rozvoje podnikání ve veřejném i korporátním sektoru.

Jsem připravený vést Servodata na cestě její další produktové, obchodní a regionální expanze, která by měla během tří let minimálně zdvojnásobit její obrat a podstatně zvýšit efektivnost,“ nastínil své vize.

Miroslav Řezníček působil jako generální ředitel a předseda představenstva společnosti ČD Telematika, dříve zastával také pozici ředitele pro Českou republiku ve společnosti Asseco Central Europe. Pracoval též jako generální ředitel Dell Slovensko.

V roli generálního ředitele společnosti Servodata se bude Řezníček zabývat dalším rozvojem stávajících ICT služeb, rozvojem produktového portfolia a vystavením kvalitního mezisektorového obchodního týmu.

Skupina Moore Czech Republic plánuje rovněž intenzívně využít Řezníčkovy mezinárodní zkušenosti. „Jsme rádi, že do našeho týmu získáváme kvalitní a respektovanou osobnost z oblasti IT a telekomunikací,“ řekl Petr Kymlička, partner a jednatel skupiny.

Miroslav Řezníček vystudoval České vysoké učení technické a University of Chicago, kde získal titul MBA. Mezi jeho koníčky patří zejména golf.

Zdroj: Servodata
Úvodní foto: Servodata

Komentáře