Miroslav Kořen je novým generálním ředitelem Kaspersky Lab pro východní Evropu

Z pozice generálního ředitele bude zodpovídat za růst společnosti v oblasti B2C produktů, digitálních prodejů a firemních bezpečnostních řešení v regionu východní Evropy. Miroslav Kořen přichází do Kaspersky Labs ze společnosti Suse.

Miroslav Kořen je novým generálním ředitelem Kaspersky Lab pro východní EvropuSpolečnost Kaspersky Lab oznámila, že na pozici generálního ředitele pro východní Evropu nastoupil Miroslav Kořen. Nový ředitel bude zodpovědný za dlouhodobý růst společnosti v oblasti B2C produktů, digitálních prodejů a firemních kyberbezpečnostních řešení v regionu.

Na řízení aktivit Kaspersky Lab ve východní Evropě se těším zejména proto, že v těchto zemích vidím velký potenciál k růstu. Rád bych využil své zkušenosti, abych posílil pozici společnosti na všech trzích v regionu, zejména pak v podnikovém segmentu,“ říká Kořen.

Miroslav Kořen přichází do Kaspersky Lab ze společnosti SUSE, v minulosti pracoval také pro SAP, Oracle či Capgemini. Po studiích na UJAK v Praze si doplnil odborné vzdělání dvouletým studiem MBA zaměřeným na IT managment. Mezi jeho zájmy patří fotbal či běhání.

Zdroj: Kaspersky Lab

Úvodní foto: Kaspersky Lab

Komentáře