Miroslav Jarolímek je business transformation lead pro EMEA v Dell Technologies

Jarolímek dříve působil v Dell Technologies jako senior field services manager pro ČR, SR a Polsko, nově bude dohlížet na regionální a globální procesy v oblasti poprodejní péče.

Miroslav Jarolímek je business transformation lead pro EMEA v Dell TechnologiesSpolečnost Dell Technologies oznámila, že Miroslav Jarolímek se v rámci společnosti od posunul do pozice business transformation lead pro region EMEA. V Dellu působí 17 let, naposledy jako senior field services manager pro ČR, SR a Polsko.

Nově bude mít na starosti zajištění optimalizace regionálních a globálních procesů v oblasti poprodejní péče. Využije také znalosti mezinárodního prostředí servisní organizace Dell, kde již v minulosti řídil několik projektů.

Zároveň bude mít na starost finální sjednocení interních postprodejních procesů a nástrojů po sloučení společností Dell a EMC. Tato role mu mimo jiné umožní vnést lokální pohled a zohlednit specifika místního trhu na globální úrovni.

Procesy a aplikace, které mám nyní na starosti, znám dobře z pozice jejich konzumenta a uživatele,“ uvedl Jarolímek ke svému jmenování. 

To mi dává jedinečnou možnost ovlivnit jejich rozvoj tak, aby využití bylo optimální nejen z formálního, ale také praktického hlediska, a zároveň aby zohledňovaly potřeby a respektovaly různorodost jednotlivých regionů a trhů,“ dodal.

Jarolímek vystudoval kybernetiku na ČVUT, je ženatý, má dvě děti a mezi jeho záliby patří RC modely a přístrojové potápění.

Zdroj: Dell Technologies

Úvodní foto: Dell Technologies

Komentáře