Miroslav Filip je obchodním ředitelem českého Dell EMC pro největší klienty

Úkolem Miroslava Filipa bude rozvoj obchodních vztahů s největšími korporátními klienty a řízení příslušného prodejního týmu. Do Dell EMC přišel ze společnosti Fujitsu, kde byl šéfem prodeje.

Miroslav Filip je obchodním ředitelem českého Dell EMC pro největší klientyČeská pobočka společnosti Dell EMC oznámila nástup Miroslava Filipa do funkce obchodního ředitele pro segment významných firemních zákazníků v České republice. Jeho úkolem bude řízení týmu pro prodej komplexních řešení největším klientům a rozvoj obchodních vztahů.

Miroslav Filip přichází do Dell EMC z firmy Fujitsu Technology Solutions, kde působil v roli sales managera. Předtím zastával vedoucí funkce v řadě mezinárodních technologických společností, například jako country manager ve společnosti Avaya CZ/SK nebo sales manager ve společnosti Oracle a dříve v Sun Microsystems.

Filip je absolventem Fakulty stavební na ČVUT v Praze. Hovoří anglicky a německy a je členem ČSSI, české ICT Unie a Prague Business Club. Ve volném čase se věnuje sportu a cestování.

Zdroj: Dell EMC

Úvodní foto: Dell EMC

Komentáře