Miloš Nitran dohlíží na finance české a slovenské pobočky Microsoftu

Jako nový finanční ředitel Microsoftu Česká republika a Slovensko bude mít na starost controlling, plánování či účetnictví pobočky. V Microsoftu na různých pozicích působí od roku 2008.

Miloš Nitran dohlíží na finance české a slovenské pobočky MicrosoftuSpolečnost Microsoft Česká republika a Slovensko oznámila, že novým finančním ředitelem se s platností od 1. 2. 2021 stal Miloš Nitran. Ve své roli bude odpovědný za controlling, plánovaní, účetnictví a řízení rizik.

Ve funkci nahradil Martina Štefíka, který se nedávno přesunul na pozici finančního ředitele pro centrálu celosvětové prodejní a marketingové organizace Microsoftu.

Nitran nastoupil do Microsoftu před více než 12 lety; za tu dobu dobu vystřídal celou řadu rolí, a to jak v rámci české a slovenské pobočky Microsoftu, tak i v regionálních strukturách společnosti.

Poslední dva roky působil na pozici finančního manažera v regionu střední a východní Evropy, kde byl odpovědný za finanční řízení cloudových služeb Microsoft Azure.

Miloš Nitran vystudoval Univerzitu Mateja Bela v Báňské Bystrici. Je ženatý a má dva syny. Svůj volný čas tráví s rodinou a přáteli, rád objevuje nová místa a sportuje.

Zdroj: Microsoft

Úvodní foto: Microsoft

Komentáře