Miloš Mastník je obchodním ředitelem Českých Radiokomunikací

Dosavadní šéf obchodu a marketingu společnosti ČD - Telematika se ujímá stejné úlohy v Českých Radiokomunikacích. Zaměřit se chce především na prodej infrastruktury, cloudu a nových produktů v oblasti internetu věcí.

Miloš Mastník je obchodním ředitelem Českých RadiokomunikacíSpolečnost České Radiokomunikace (ČRa) posiluje nejvyšší management. Obchodním ředitelem společnosti se stal Miloš Mastník, jehož hlavním úkolem bude řízení obchodních aktivit včetně podpory prodeje a zákaznických řešení, ale i vedení marketingu a péče o zákazníky.

Miloš Mastník přichází s dlouholetou zkušeností v oblasti telekomunikací, ve které pracuje už od roku 2000. Poslední dva roky zastával funkci ředitele pro obchod a marketing ve společnosti ČD - Telematika. Při své práci by se měl zaměřit zejména na prodej služeb infrastruktury ČRa, cloudu a nových produktů v oblasti IoT.

V rámci řízení prodejních aktivit máme na čem stavět a mým cílem je přispět k dalšímu růstu moderních technologických služeb a podpořit a dále prohlubovat důvěru firemních zákazníků ve služby ČRA,“ uvedl Miloš Mastník ke svému nástupu do pozice obchodního ředitele ČRA.

Miloš Mastník vystudoval VŠE v Praze a získal na titul MBA University of Pittsburgh. Je ženatý a má tři děti. Ve volném čase se věnuje rodině a dále sportu, zejména běhu na lyžích, cyklistice a volejbalu.

Zdroj: České Radiokomunikace

Úvodní foto: České Radiokomunikace

Komentáře