Milan Mottl dohlíží na východní Evropu v ExaGrid Systems

Mottl se z pozice territory sales managera pro region východní Evropy zaměří na rozvoj obchodních aktivit ExaGridu prostřednictvím klíčových zákazníků a partnerského kanálu v regionu.

Milan Mottl dohlíží na východní Evropu v ExaGrid SystemsExaGrid Systems, poskytovatel inteligentního hyperkonvergovaného úložiště pro zálohování s deduplikací dat, jmenoval na začátku září 2019 Milana Mottla na pozici territory sales managera pro region východní Evropy.

Jeho hlavním úkolem na nové pozici bude rozvoj obchodních aktivit prostřednictvím klíčových zákazníků a partnerského kanálu. Funkci sales managera pro východní Evropu zastával jich ve společnosti Arcserve, odkud do ExaGridu přichází.

Mottl přináší do společnosti ExaGrid Systems své dlouholeté zkušenosti z oboru počítačové bezpečnosti a dostupnosti dat načerpané během své více jak 16leté kariéry např. v již zmiňované firmě Arcserve či společnosti CA Technologies.

Svou snahu chci věnovat systematickému rozvoji businessu napříč regionem, ukázat zákazníkům a partnerům výhody řešení ExaGrid Systems, které je velmi škálovatelné i cenově efektivní, a budovat solidní základu pro rozvoj obchodních příležitostí,“ uvedl Mottl.

Ve volném čase se věnuje sportu, jízdě na motorce a ve volných chvílích i lenošení u bazénu s rodinou.

Zdroj: ExaGrid Systems

Úvodní foto: ExaGrid Systems

Komentáře