Mikuláš Procházka vede marketing v CN Group

Na pozici šéfa marketingu vystřídal Yasminu Fadilovou, která v CN Group působila bezmála dvacet let. Mezi jeho hlavní úkoly bude patřit navázání užší spolupráce mezi obchodním a marketingovým oddělením.

Mikuláš Procházka vede marketing v CN GroupSoftwarová společnost CN Group oznámila, že novým marketingovým ředitelem jmenovala Mikuláše Procházku. Na pozici nahradil Yasminu Fadilovou, která marketingový tým firmy řídila od roku 2012.

Procházka do CN Group přichází z technologické firmy Etnetera, kde dosud působil jako marketingový ředitel. Dříve pracoval též ve společnostech MasterCard, Grafton Recruitment či LMC, kde mimo jiné založil a pořádal NeKonference.

Mikuláš bude mít na starosti zejména navázání užší spolupráce mezi obchodním a marketingovým oddělením, vedení komunikace značky směrem k potenciálním klientům, ale i strategii marketingové podpory náboru nových zaměstnanců,“ uvedl CEO společnosti CN Group Michal Širica.

Podle něj je přitom jeho nástup pro firmu velkou změnou. „Na pozici marketingového ředitele Mikuláš vystřídá Yasminu Fadilovou, která z firmy odchází po téměř dvaceti letech,“ vysvětlil Širica.

Zdroj: CN Group

Úvodní foto: CN Group

Komentáře