Microsoft zjednodušuje integraci systémů v Power Platform, kupuje Clear Software

Řešení amerického start-upu by měla zákazníkům Microsoftu usnadnit integraci různých systémů při vytváření podnikových aplikací s platformou Microsoft Power Platform.

Microsoft zjednodušuje integraci systémů v Power Platform, kupuje Clear SoftwareSpolečnost Microsoft oznámila, že převzala americký start-up Clear Software, jenž nabízí integrační platformu jako službu (IPaaS) a produkty podnikových procesů s konektivitou do řešení společností SAP a Oracle. Hodnota transakce nebyla zveřejněna.

Microsoft uvádí, že řešení Clear Softwaru posílí integraci Microsoft Power Platform s externími systémy a urychlí způsob, jakým zákazníci využívají data a procesy, které se nacházejí mimo služby přímých partnerů vendora.

Integrace Clear Software umožní bezproblémové používání Power Apps a Power Automate k vytváření podnikových aplikací a automatizací na komplexních systémech jako SAP a Oracle,“ upřesnil Stephen Siciliano z Microsoftu.

Microsoft uvedl, že platforma Clear Software přichází s více než 100 předem vytvořenými abstrakcemi, které lze upravit v uživatelských rozhraních tak, aby naplňovaly potřeby jednotlivých organizací.

Zdroj: IDG News Service

Úvodní foto: Microsoft

Komentáře