Microsoft vyhlásil vítěze Partner of the Year Awards, nejlepším českým partnerem je Artex

Výrobce vyhlásil globální vítěze a finalisty v celkem 39 kategoriích a k tomu jmenoval nejlepšího partnera pro každý trh, na kterém působí. V České republice zvítězila společnosti Artex Informační Systémy.

Microsoft vyhlásil vítěze Partner of the Year Awards, nejlepším českým partnerem je ArtexMicrosoft oznámil vítěze a finalisty soutěže Partner of the Year Awards 2018. Tato soutěž oceňuje špičkové partnery, kteří prokazují schopnost přinášet inovace a úspěšně implementinovat zákaznická řešení založená na technologiích Microsoftu.

Samotné předávání cen vítězům a finalistů z celého světa proběhne na konferenci Microsoft Inspire, jež se bude konat v polovně července 2018. Microsoft ocenil partnery v celkem 39 kategoriích a mimo toho vyhlásil nejlepšího partnery na jednotlivých trzích.

Tyto společnosti přinášejí špičková řešení složitých obchodních problémů a poskytují svým zákazníkům digitální transformační příležitosti. Gratulujeme všem vítězům a finalistům," uvedla šéfka partnerského kanálu Microsoftu Gavriella Schusterová.

V České republice se partnerem roku 2018 stala společnost Artex Informační Systémy a cenu pro nejlepšího globálního distributora získala Tech Data. Kompletní seznam vítězů, jehož rozsah přesahuje možnosti tohoto článku, najdete na stránkách výrobce.

Zdroj: Microsoft

Úvodní foto: © Boca - Fotolia.com

Komentáře