Microsoft uvedl na český trh herní konzoli Xbox One

Novinka přichází za ceny začínající na 10 999 Kč za základní balení.

Microsoft uvedl na český trh herní konzoli Xbox OneMicrosoft oznámil, že ke dni 5. 9. 2014 oficiálně uvedl na český trh herní konzoli osmé generace Xbox One. Cena novinky bude začínat na 10 999 Kč za základní balení, které obsahuje samotnou konzoli s 500GB pevným diskem, přehrávačem disků Blu-ray a integrovaným modulem Wi-Fi, jedním bezdrátovým ovladačem pro a Zlatým členstvím služby Xbox Live na 14denní zkušební dobu.

V prodeji je také varianta také se senzorem Kinect za 13 999 Kč a několik speciálních edicí spojených například s předobjednávkou hry FIFA 15 od EA Sports.

Mezi vlastnostmi nové konzole je například možnost záznamu průběhu hry a jeho nahrání on-line (Game DVR/Upload). Funkci DVR umožňuje zaznamenat nahrát herní momenty (až 30 sekund), upravit je v aplikaci Upload Studio je následně je sdílet s komunitou hráčů.

Konzole je vybavena aplikacemi Internet Explorer, OneDrive, Twich, YouTube, UploadStudio, MLB.TV, WWE Network, GoPro Channel, VoiceStudio nebo Media Player.

V neposlední řadě pak pomocí technologie HDMI-pass through umožňuje sledování televizních kanálů z připojení kabelového nebo satelitního set-top boxu.

Distributory konzole Xbox One pro český trh jsou AT Computers a ConQuest entertainment.

Zdroj: Microsoft

Úvodní foto: Microsoft

Komentáře