Microsoft podpoří spuštění Windows 10 masivní reklamní kampaní

Globální kampaň pod heslem „Upgrade Your World“ poběží dvanáct měsíců, tedy po dobu možnosti bezplatného upgradu ze dvou posledních verzí Windows.

Microsoft podpoří spuštění Windows 10 masivní reklamní kampaníUž je to za dveřmi! Microsoft za dva týdny uvolní Windows 10 a tuto událost podpoří globální reklamní kampaní a oslavami. Pod heslem „Upgrade Your World“, tedy „upgradujte svůj svět“, poběží kampaň po dobu celého jednoho roku – po dobu možnosti bezplatného upgradu z Windows 7 a 8.1.

Budeme pořádat globální oslavy, přidáme se k tisícům prodejců, abychom zákazníkům pomohli s přechodem na Windows 10 a uvítáme příznivce nejnovější generace Windows skrze globální kampaň a on-line obsah,“ uvedl Yusuf Mehdi z divize Windows and Devices.

Kampaň poběží na televizních kanálech i na internetu. V USA začne již 20. 7., globálně pak 29. 7., tedy v den spuštění systému. K novým „desítkám“ se přednostně dostanou účastníci programu Windows Insider, další uživatelé jej budou dostávat ve vlnách. Microsoft je bude podporovat po dobu dvou až čtyř let, přičemž zatím není jasné, co se stane potom.

Další možností, jak získat Windows 10, je si je koupit. Velcí výrobci se již pochlubili s plány na uvedení zařízení s předinstalovaným systémem, přičemž minimálně Dell je chce mít na pultech již devětadvacátého (ne však v ČR). Počátek masivnějšího prodeje zařízení s „desítkami“ očekáváme již v průběhu srpna.

Zdroj: IDG News Service

Úvodní foto: Microsoft

Komentáře