Microsoft ocenil Arrow jako nejlepšího nepřímého poskytovatele roku 2019

Ocenění za úspěchy v oblasti inovací a implementací zákaznických řešení na bázi technologií Microsoftu si zástupci společnosti převzali na mezinároční konferenci Microsoft Inspire v Las Vegas.

Microsoft ocenil Arrow jako nejlepšího nepřímého poskytovatele roku 2019Společnost Arrow Electronics obdržela od obdržela od společnosti Microsoft cenu pro nejlepšího nepřímého poskytovatele (Indirect Provider of the Year Award) za rok 2019. Cena byla předána na mezinárodní konferenci Microsoft Inspire v Las Vegas.

Společnost Arrow získala ocenění za úspěch při podpoře partnerů Microsoftu poskytujících cloudová řešení (Microsoft Cloud Solution Providers) s cílem akcelerovat růst jejich obratu a zavádění jejich unikátních řešení na trh.

Uznání firma získala mimo jiné za využití platformy ArrowSphere, díky níž pomohla poskytovateli cloudových řešení SSC překročit plánovaný obrat produktů Microsoft o 241 %. Specialisté Arrow navíc pomohli klientovi vytvořit individuální tržní strategii.

Arrow je ve svém oboru skutečným lídrem,“ ocenila společnost Gavriella Schusterová, viceprezidentka společnosti Microsoft zodpovědná za program One Commercial Partner.

Dokáže totiž zavádět inteligentní řešení, reagovat na složité požadavky současného podnikového světa a celkově usnadňuje zákazníkům na celém světě přístup k technologiím,“ dodala.

Je pro nás velká čest, že jsme získali od společnosti Microsoft toto ocenění,“ řekl Sean Kerins, prezident divize Arrow Enterprise Computing Solutions.

Vypovídá mimo jiné o silných pracovních vztazích, které si náš tým vybudoval jak se společností Microsoft, tak v rámci komunity našich poskytovatelů řešení,“ uzavřel.

Zdroj: Arrow Electronics

Úvodní foto: © Boca - Fotolia.com

Komentáře