Microsoft mění předplatné Office 365 pro segment SMB

Nové plány sady aplikací Office 365 Business cílí na uživatele v segmentu malých a středních firem

Microsoft mění předplatné Office 365 pro segment SMBMicrosoft představil nové plány služby Office 365, které byly ušity na míru firmám o velikosti od 1 do 250 zaměstnanců (SMB) a mají reflektovat jejich specifické potřeby.

Microsoft je přesvědčen, že firmy získají větší flexibilitu a více možností kombinovat plány tak, aby lépe odpovídaly potřebám jejich zaměstnanců. Spolu s tím přinášejí i doplňkové služby, jako je například podniková sociální síť Yammer pro zefektivnění komunikace v rámci společnosti.

Změny v nových plánech reagují především na požadavky našich zákazníků, které jsme od nich slýchávali. Nabízejí jim široké možnosti použití Office aplikací na více zařízeních, ať už jsou v práci či kdekoliv v terénu. To vše za příznivějších cenových podmínek, než kdykoliv předtím,“ uvedl René Keyzlar, manažer divize Office ve společnosti Microsoft.

Společnosti mohou nově vybírat mezi těmito plány:

  • Office 365 Business - plná verze aplikací Office ve formě předplatného, která obsahuje aplikace Outlook, Word, Excel, PowerPoint, OneNote a Publisher. Spolu s tím každý zaměstnanec získává také 1TB úložného prostoru na úložišti OneDrive, to vše napříč zařízeními včetně počítačů PC nebo Mac, tabletů iPad či Windows, a chytrých telefonů všech významných platforem.

  • Office 365 Business Essentials - nabízí služby Office 365 v podobě online aplikací Office Online. Součástí tohoto plánu jsou e-mailové služby a kalendář s 50 GB prostoru, Exchange na vlastní doméně, komunikační nástroj Lync, podniková sociální síť Yammer a další. Firma si snadno spravuje externí webové stránky na vlastní doméně bez nutnosti platit za hosting.

  • Office 365 Business Premium - v sobě spojuje možnosti obou předchozích plánů. Jeho uživatelé mají tak k dispozici plnou paletu služeb Office 365, jak instalovaných na zařízeních, tak těch online.

Zdroj: Microsoft
Úvodní foto: Microsoft

Komentáře