Microsoft láká podniky na Windows 10, nabídne jim tříměsíční zkušební verzi

Přejít na Windows 10, nebo ne? Microsoft chce podnikům usnadnit rozhodování a nabídne jim 90denní zkušební verzi nejnovější verze edice Windows 10 Enterprise.

Microsoft láká podniky na Windows 10, nabídne jim tříměsíční zkušební verziMicrosoft pokračuje ve snaze dostat Windows 10 do podniků. Firemním zákazníkům, kteří dosud nepřešli na nejnovější verzi systému, ji nabídne k bezplatnému vyzkoušení na dobu 90 dní.

Oznámení přišlo záhy po oficiálním uvedení nejnovější velké aktualizace 1703, taktéž známé jako Creators Update. Ačkoliv se jedná o korporátní edici Windows 10 Enterprise, bezplatná zkušební verze bude dostupná i menším firmám.

Jediné, co je zapotřebí ke stažení, je mít u Microsoftu zřízený uživatelský účet. K dispozici je 32- i 64bitová verze systému v několika jazykových verzích (čeština mezi nimi však podle dostupných informací není).

Zkušební verze vyprší po 90 dnech, ale do té doby se bude chovat jako plnohodnotné Windows 10 Enterprise a podnikům umožní vyhodnotit, zda se jim přechod na nový systém vyplatí. Microsoft přichází s podobnou nabídkou pravidelně již od uvedení Windows 8.

Zdroj: IDG News Service

Úvodní foto: Microsoft

Komentáře