Microsoft koupil FantasySalesTeam, software, který promění práci obchodníků v soutěž

Software FantasySalesTeam zabalí programy cílů a odměn pro firemní obchodníky do sportovního hávu. Během následujících měsíců dojde k jeho integraci do platformy Microsoft Dynamics CRM.

Microsoft koupil FantasySalesTeam, software, který promění práci obchodníků v soutěžMicrosoft oznámil, že za nespecifikovanou sumu převzal texaský startup Incent Games. Důvodem byl jeho software FantasySalesTeam, který promění práci firemních obchodníků v soutěž. Software se dočká integrace do Dynamics CRM.

Jak to funguje? Vlastně je to geniálně jednoduché – v softwaru se stanoví bodování za dosažení konkrétních prodejních cílů, stejně jako libovolné odměny pro ty, kteří jich dosáhnou. Výsledky jednotlivých obchodníků se zobrazují v tabulkách, to vše v hezkém sportovním kabátku.

Proměna obchodníků v hráče – podle webu odhadujeme, že možnosti zahrnují baseball, fotbal (americký i ten skutečný), basketbal a možná i další sporty – má podle Boba Stutze, viceprezidenta Microsoftu pro Dynamics CRM, přinést do firem poutavější program odměn. Sportovní nádech má nepochybně přidat i kapku soutěživosti.

K integraci FantasySalesTeam do Dynamics CRM má dojít během příštích měsíců. Microsoft bude podle Stutze pokračovat v podpoře stávajících zákazníků, kteří software používají na jiných CRM platformách.

Zdroj: IDG News Service

Úvodní foto: Microsoft, FantasySalesTeam

Komentáře