Microsoft a Fortinet prohlubují své partnerství v oblasti cloudové bezpečnosti

Microsoft se stal členem programu Fortinet Fabric-Ready a jeho cloudová platforma nově nabídne širokou škálu bezpečnostních a analytických nástrojů pro vícevrstvou ochranu cloudových úloh a aplikací.

Microsoft a Fortinet prohlubují své partnerství v oblasti cloudové bezpečnostiSpolečnosti Microsoft a Fortinet prohlubují svou spolupráci v oblasti zabezpečení cloudových prostředí. Microsoft se stal členem programu Fortinet Fabric-Ready a integroval řešení Fortinet Security Fabric do své platformy Azure.

Paleta bezpečnostních funkcí Azure se díky tomu rozrostla o virtualizované firewally Fortiweb pro webové aplikace a podnikové firewally Fortigate. Obě řešení jsou dostupná skrze on-line tržiště Microsoftu.

Prohloubení aliance Fortinetu a Microsoftu má podnikovým uživatelům přinést výhody integrovaných bezpečnostních řešení, která umí sdílet poznatky o hrozbách v reálném čase a zajišťují automatizované zabezpečení napříč cloudovým i on-premises prostředím.

Mezi další výhody platformy Fortinet Security Fabric má patřit široká nabídka analytických a monitorovacích nástrojů, jež doplňují virtualizované firewally a vícevrstvou ochranu aplikací. Microsoft chce tímto krokem motivovat zákazníky k přesunu do cloudu.

Zdroj: IDG News Service

Úvodní foto: © imtmphoto - Fotolia.com

Komentáře