Microsoft a Adobe oznámily vzájemnou integraci nástrojů a platforem pro spolupráci

Služba elektronického podepisování Adobe Sign se stane preferovaým nástrojem v rámci kancelářského softwaru od Microsoftu. Adobe začne na oplátku preferovat komunikační službu Microsoft Teams a platformu Microsoft Azure.

Microsoft a Adobe oznámily vzájemnou integraci nástrojů a platforem pro spolupráciSpolečnosti Microsoft a Adobe nedávno oznámily rozšíření svého strategického partnerství a představily první sadu společných řešení, která v sobě integrují vlastnosti platforem Adobe Experience Cloud, Microsoft Azure and Microsoft Dynamics.

Nyní představily další výsledek své spolupráce a oznámily, že se služba elektronického podepisování Adobe Sign stává preferovaným nástrojem používaným napříč softwarovým portfoliem Microsoftu.

Microsoft Azure se na oplátku stává preferovanou platformou pro Adobe Sign a Microsoft Teams, nové chatovací prostředí sady Microsoft Office 365, se stává preferovaným nástrojem v rámci Adobe Creative Cloud, Document Cloud a Experience Cloud.

Zákazníci Adobe a Microsoftu by měli tyto vzájemně integrované nástroje a platformy dostat k dispozici během následujících týdnů. Výrobci si od nich slibují posílení a zefektivnění komunikace a spolupráce mezi pracovními týmy.

Zdroj: Microsoft

Úvodní foto: © imtmphoto - Fotolia.com

Komentáře