Michal Štětina je field marketing manager společnosti Veeam pro střední Evropu

Jeho úkolem bude připravovat a implementovat marketingové aktivity Veeamu na českém, slovenském a maďarském trhu. Štětina má patnáctileté zkušenosti s marketingem a komunikací v sektorech IT a telco.

Michal Štětina je field marketing manager společnosti Veeam pro střední EvropuSpolečnost Veeam Software oznámila rozšíření svého regionálního zastoupení. Do svého týmu přibrala Michala Štětinu, který od listopadu 2016 zastává pozici field marketing managera pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko. Jeho úkolem je příprava a implementace marketingových aktivit na těchto středoevropských trzích.

Štětina si do Veeamu přináší patnáctiletou praxi v marketingu a komunikaci s profilací na IT a telekomunikační byznys. Za svůj profesní život si vyzkoušel různé formy marketingu a marketingové komunikace v B2B i B2C, včetně channel marketingu a business developmentu. Pracoval mimo jiné pro značky jako Siemens, Oskar či Eurotel.

Společnost Veeam na středoevropských trzích neustále posiluje, a je pro mě velkým dobrodružstvím moci se na jejím růstu podílet,“ uvedl Michal Štětina ke svému jmenování.

Zdroj: Veeam Software

Úvodní foto: Veeam

Komentáře