Michał Sroka je sales manager společnosti Netatmo pro region CEE

Specialista na designovou chytrou elektroniku rozšiřuje své aktivity v oblasti střední a východní Evropy a pověřil Michała Sroku vedením obchodu v celém regionu.

Michał Sroka je sales manager společnosti Netatmo pro region CEESpolečnost Netatmo oznámila jmenování Michała Sroky na pozici sales managera pro Českou republiku, Polsko a další země Evropy. Firma, která se specializuje na designovou chytrou spotřební elektroniku, tímto rozšiřuje své podnikání ve středoevropském a východoevropském regionu.

Ve funkci sales managera bude Michał Sroka zodpovědný za vytvoření a implementaci globální strategie růstu v regionu CEE a rozvoj nových distribučních kanálů. Zejména se bude starat o stávající obchodní vztahy společnosti Netatmo a podporovat nové obchodní příležitosti.

Michał Sroka vystudoval Polytechnickou univerzitu v Poznani a od roku 2004 se pohybuje v oblasti chytré elektroniky a obchodu. Během své kariéry nasbíral zkušenosti ve společnostech Agencja Promocji JETNektro-Eltech nebo Grupa Solid Security.

Zdroj: Netatmo

Úvodní foto: Netamto

Komentáře