Michal Korol povýšil na obchodního ředitele Dimension Data

Poskytovatel IT služeb a řešení, společnost Dimension Data jmenovala Michala Korola na pozici obchodního ředitele.

Michal Korol povýšil na obchodního ředitele Dimension DataMichal Korol (39) bude mít jako šéf obchodu Dimension Data na starosti vytváření nových obchodních příležitostí a udržování vztahů se stávajícími klienty.

V Dimension Data (dříve NextiraOne) pracuje již 14 let. Dříve působil jako key account manager a sales manager a měl na starosti obchodní tým zaměřený na nejvýznamnější klienty společnosti.

Nově povede tým sales managerů a spolu s nimi bude utvářet obchodní strategii firmy. Bude zodpovědný za rozvoj byznysu a budování dobrých vztahů s existujícími i potenciálními klienty.

Michal Korol své vzdělání v oboru ekonomie a marketingu dokončil a doplnil o praktické zkušenosti ve Spojených státech, kam odjel pracovat po získání inženýrského titulu. Již od začátku své pracovní kariéry působil v oblasti IT.

Za posledních 14 let, kdy jsem rozvíjel své schopnosti v Dimension Data, se svět technologií značně proměnil. Dnes se více než kdy dříve IT propojuje s byznysem a umožňuje vytvářet nové obchodní modely. Na nové pozici bych proto chtěl ještě intenzivněji pomáhat zákazníkům získávat konkurenční výhodu, kterou technologie nabízejí,“ uvedl v oznámení nově jmenovaný obchodní ředitel.

Volný čas Michal dělí mezi rodinu a koníčky, ke kterým patří cestování, literatura faktů a billiard.

Zdroj: Dimension Data

Úvodní foto: Dimension Data

Komentáře