Michaela Kadlečková vede digitální marketing v Esetu

Její hlavní ambicí je posunout aktivity společnosti blíže k zákazníkům, a to jak v segmentu firem, tak domácností. Do Esetu přichází ze společnosti Kverneland.

Michaela Kadlečková vede digitální marketing v EsetuSpolečnost Eset oznámila změny v interní struktuře oddělení marketingu české pobočky. Rozvoj marketingové automatizace, návrh a implementace dlouhodobé CLM strategie i rozvoj webových služeb převzala Michaela Kadlečková.

Mým hlavním cílem bude rozvíjet e-commerce, rozvinout marketingovou automatizaci a navrhnout dlouhodobou strategii pro CLM i realizaci souvisejících aktivit a projektů s cílem ještě většího přiblížení se našim zákazníkům, a to jak v segmentech B2B, tak B2C,“ nastiňuje nová posila Esetu.

Kadlečková do společnosti přišla z firmy Kverneland, kde působila na pozici marketingové manažerky. V minulosti působila mimo jiné jako specialistka online marketingu Letiště Praha či jako E-Commerce Lead ve společnosti Panasonic.

Je absolventkou Univerzity Hradec Králové v oboru informační management, ve volném čase se věnuje cestování.

Změna kompetencí marketingového oddělení

Ve vedení marketingového oddělení i jednotlivých týmů zůstávají stejné osoby, změnou ale prošlo rozdělení kompetencí. V nové struktuře Šárka Píšová zastává pozici Marcom manažerky, v rámci které řídí veškeré onlinové i offlinové komunikační aktivity a marketingový program na podporu aktivit sítě resellerů.

Ondřej Šafář, manažer PR a komunikace, který vede externí i interní komunikaci a CSR aktivity společnosti, převzal vedení komunikačních projektů na sociálních sítích a interní tvorbu audiovizuálního obsahu a kampaní. Marketingové oddělení vede ředitel Jaroslav Fabián.

Zdroj: Eset
Úvodní foto: Eset

Komentáře