Michaela Balarinová je šéfkou PR v CZC.cz, Jaromír Möwald se věnuje hernímu segmentu

Novou šéfkou PR a obsahu v CZC.cz se stala Michaela Balarinová, která do firmy přišla ze společnosti Aukro. Na nově zřízenou pozici vedoucího herního PR pak nastoupil Jaromír Möwald, který zodpovídá za všechny herní projekty společnosti.

Michaela Balarinová je šéfkou PR v CZC.cz, Jaromír Möwald se věnuje hernímu segmentuSpolečnost CZC.cz oznámila personální změny ve svém PR týmu. V roli vedoucí PR a obsahu nyní figuruje Michaela Balarinová a zároveň s ní nastoupil i Jaromír Möwald, který se bude starat o rostoucí počet herních projektů.

Balarinová je absolventkou Marketingové komunikace na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně. Jako šéfka PR a obsahu v CZC.cz má se svým týmem na starost novináře, youtubery, sociální sítě a herní komunitu.

Po studiu strávila dva roky v reklamní agentuře JWT Praha, poté působila jako marketingový specialista v PayU. Do CZC.cz přichází z Aukra, kde poslední rok koordinovala veškeré marketingové aktivity.

Jaromír Möwald vystudoval obor Mediální a komunikační studia na Univerzitě Karlově. Do CZC.cz nastoupil na nově zřízenou pozici herního PR, která mu byla ve společnosti ušita přímo na míru. Má na starost všechny herní projekty společnosti.

Za sebou má dvanáctiletou praxi herního novináře, šest let v časopise Level a tři roky na pozici komunitního manažera v herním obchodě Xzone. Möwald rovněž působil jako moderátor pořadů GamePage v České televizi a Quest v Českém rozhlasu.

Zdroj: CZC.cz

Úvodní foto: CZC.cz

Komentáře