Mibcon Group mění strukturu, chce nabídnout širší portfolio služeb

Po nedávné akvizici slovenské společnosti Informa přechází firmy sdružené kolem Mibconu do holdingové struktury. Mibcon Group uvedl, že z formálního hlediska se pro zákazníky společností nic nemění.

Mibcon Group mění strukturu, chce nabídnout širší portfolio služebPoradenské společnosti sdružené kolem Mibconu, významného partnera SAP v České republice, posilují vzájemné propojení. Uspořádání firem ve skupině přechází do holdingové struktury, kterou zastřešuje nově založená Mibcon Group.

Neustále rozšiřujeme naše know-how v oblasti SAP systémů a IT služeb obecně. Cílem je nabídnout zákazníkům komplexní a přehledné produktové portfolio. Nové uspořádání je zároveň způsob, jak naše podnikání efektivně řídit,“ vysvětluje Jan Holík, předseda představenstva holdingu.

Na Mibcon Group v rámci nové struktury přecházejí podíly jak dosud vlastněných společností Mibcon, tak i Mibcon samotný. Představenstvo Mibcon Group tvoří Jan Holík, Ondřej Dědina, Jiří Suchánek a Petr Měřínský.

Předsedou představenstva holdingu se stal jeho člen, ředitel společnosti Ondřej Dědina. Dosavadní předseda představenstva Jan Holík po více než 13 letech tuto funkci opouští a bude se věnovat strategii celé skupiny.

Z formálního hlediska se pro naše zákazníky nic nemění. Smlouvy s jednotlivými společnostmi z mib:GROUP zůstávají v platnosti. Částečně se jen změnili lidé, jejichž podpisy teď budou na smlouvách figurovat,“ upřesňuje Dědina.

Konsolidaci vlastnické struktury předcházelo několik akvizic. Poslední akvizicí je slovenská Informa, jež sídlí v Komárně a stará se o desítky zákazníků na Slovensku, v Maďarsku a v České republice.

Zdroj: Mibcon Group

Úvodní foto: © alphaspirit - Fotolia.com

Komentáře